Foto

20170705_095409295_iOS.jpg

Situace okolo kulturního domu

V poslední době se stále častěji setkáváme s dotazy ohledně situace okolo kulturního domu, zejména "hospody".Dovolte nám proto v krátkosti shrnout veškeré informace které jsou k dispozici.

Současný nájemce podal podal výpověď nájemní smlouvy a nyní běží tříměsíční výpovědní lhůta, která by tedy měla skončit k poslednímu březnovému dni tohoto roku.Od 1.4. je tedy kulturní dům k dispozici potenciálním zájemcům o pronájem. Podmínky a detailní informace si můžete přečíst zde.

Souběžně však probíhají jednání, kdy bychom my, jako OV Strýčkovy, za výrazné podpory Města Rožmitál pod Třemšínem, převzali kulturní dům do své "správy" , "pod svou záštitu" nebo ať již tento vztah nazveme jakkoli, ve spolupráci s jinými soukromými osobami (spolky atd.).Cílem by bylo, při podmínce zachování činnosti pohostinství (například formou klubového občerstvení nebo jinou podobnou formou) získat prostory kulturního domu včetně sálu, pro pořádání společenských akcí různého charakteru, ale zejména tradičních akcí typu den dětí, mikulášská nadílka apod.

Současně je naším cílem umožnit všem obyvatelům (trvale i netrvale bydlícím), ale i přespolním, využívat tyto prostory i pro soukromé účely.Zjednodušeně řečeno, aby tyto prostory mohly sloužit nám všem.

Toto vše probíhá v součinnosti s vedením Města Rožmitál p. Tř.,  za což bychom v tuto chvíli chtěli moc poděkovat. Nicméně cesta k cíli je ještě dlouhá a trnitá, proto doufáme že Vás brzy budeme moci informovat že kulturní dům bude nadále otevřen a bude moci sloužit nám všem,  což je jistě naše společné přání.

Osadní výbor Strýčkovy

Nemáte dostatečná práva pro vkládání komentářů!

Dobré odpoledne, dnes je pondělí 6.12.2021 14:14

Dnes má svátek Mikuláš, zítra Ambrož a Benjamín

Uživatel

Přihlaste se prosím